A3006 NERO G20
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A3006 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 2 |
| Length | 318cm / 125inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 375kg |
| Block | A3006 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 315cm / 124inch |
| Height | 193cm / 76inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 365kg |
| Block | A3006 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 316cm / 124inch |
| Height | 199cm / 78inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 365kg |
| Block | A3006 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 345cm / 136inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 365kg |